doProkrastinováno

23. ledna 2017 v 0:49 | Inkognito |  Deník
Zdravím,

konečně jsem s tou sirénou, pějící v mé hlavě, jménem prokrastinace zametl Smějící se.Snad na mě ještě všichni nezapomněli a mé rádoby dílka neprotekly mezi prsty času. Vše se najednou tak nějak sešlo, že jsem začal prokrastinovat. Samozřejmě nemůžu vše svést na nedostatek času, a tak mi nezbývá uznat, že nejdominantnějším aspektem byla lenost. Přeci jenom, jsem moderní hošík a do mého sáhokrátkého osobního majetku spadá také chytrý telefon, a ten prý v sobě má takovéty internety, přes které můžu sdílet články. Ano, stačilo pár kliknutí, sepsat pár slov a každý by věděl, že v budoucnu ještě nějaký ten řádek vznikne. Bohužel jsem se snažil každým dnem namluvit, že zítřek bude inspirativnější k tomu něco vyplodit, tak nač vypouštět na povrch nějaký odstaveček, který jen z tmavě modré udělá azurovou verzi mé lenosti. Za pár dní tomu bude měsíc a mně je až hanba.
Ovšem i přes to, že to vše záviselo na mně, což jsem si uvědomoval, to bylo hrozné a až skličující období, které jako ledy prolomil citát pabla picassa:
který mluví za vše a pro všechny.

Dále vás chci informovat, že první polovina vánočního dárku měla u přítelkyně úspěch. Nevím jestli jsem ji někdy viděl více dojatou, ale její slzy i mě udělaly radost (vážně to píšu, i přesto jak hrozně to zní).


Prozatím je to z mé strany vše a doufám, že jsem někomu zprávou o mém "návratu" udělal radost.

Budu se na váš opět těšit :)

Váš Inkognito
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Smokie Smokie | Web | 31. ledna 2017 v 16:54 | Reagovat

YAAAAAAAAAAAAAAAZ
Konečně jsi zpátky, už jsem se bála, že si nepřečtu žádný tvůj článek! :D Jsem ráda že ti to s dárkem vyšlo a cože? Takový skvělý citát? Hej, kupodivu jsem ho nikdy nikde neviděla ani neslyšela, ale moc se mi líbí. :D
Aaaaa, já mám radost, taky jsem teď chviličku lenošila a naprosto tě chápu, nemáš se za co omlouvat ;) Jdu se přečíst další článek, který jsem prokoučovala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama