Leden 2017

Hororový telegram/1 - Bouřky

28. ledna 2017 v 22:01 | Inkognito |  Telegraf
Jsem obyčejný kluk, co miluje bouřky. Neznám nic lepšího než chvílemi překvapující dunění, které vibruje celou mou ložnicí. Mou oblíbenou částí je strhující moment v němž se srdce, připravené uhodit, zastaví.. Právě ten okamžik před hlubokým, třištivým tónem hromu.
Až po krk přikrytý peřinou, se zrakem upřeným do temného prostoru mé ložnice čekám na bleskovou show... Jen si to představte... ,,Teď to bude rána!" Přímo pod okny, rána před kterou se na zlomek vteřiny rozsvítí celá místnost. ,,Jako hvězda vhozená do dřevěné truhly" proběhne mi hlavou. Většinou si připadám jako ve hře! S každým zábleskem světla se mžikem oka snažím najít svou černou kočku, která se mnou rozhodně stejné nadšení nesdílí. Dnes je to jiné... ležíce na polštáři mi přede do ucha, jak zvláštní pocit.
Blesk... Jako by se dveře skříně s úderem hromu pootevřely... Srdce se mi rozzvonilo jako zvon na kostelní věži. Blesk... Dveře se rozrazily... V křečovitě upřeném pohledu se rýsuje tvar člověka.... vážně... člověka deroucího se z mé skříně...
Rázem je klid, jen mé srdce se snaží prorazit ven skrz můj hrudní koš, vyskočím z postele abych rozsvítil... Nikde nikdo.

Nenávidím bouřky, opravdu ne!

doProkrastinováno

23. ledna 2017 v 0:49 | Inkognito |  Deník
Zdravím,

konečně jsem s tou sirénou, pějící v mé hlavě, jménem prokrastinace zametl Smějící se.